אודותינו

 

קבוצת "OneIce" הוקמה למען קידום ענפי ספורט הקרח בישראל והעלאת המודעות בישראל למקצועות ספורט הקרח האולימפיים. וזאת על ידי הקמת ארנת החלקה על קרח בסטנדרטים צפון אמריקאיים, הפעלת שתי אקדמיות ספורט מקצועניות: האקדמיה להוקי קרח והאקדמיה להחלקה אומנותית ופעילויות נוספות.

אנחנו מאמינים ופועלים לחיבור הקהילה לעולם ההחלקה על קרח על ידי מגוון פעילויות ושיעורים לקהל הרחב, נשים וגברים, תלמידי גן, בית ספר, נוער ומבוגרים שיאפשרו לכל אחד ללמוד ולהנות מספורט ההחלקה.

בנוסף, אנו רואים חשיבות רבה בהנגשת ענפי ספורט הקרח לבעלי מוגבלויות וקידום ענפי ספורט אלו גם בקרב נשים ובהמשך נפעיל חוגי ספורט ומסגרות מקצועניות ייעודיות.

מאחורי One Ice Group עומדים אלי אברמוביץ’ ופבל (פשה) לוין, המביאים עימם ניסיון עסקי רב, וידע עשיר בתחומי הספורט בכלל ובתחום ההוקי בפרט.

  • אלי אברמוביץ' הוא איש עסקים שמעורב בענף ההוקי בישראל כבר קרוב ל-20 שנה, בתחילה כהורה, ואח״כ כשותף עסקי ומנכ״ל האקדמיה להוקי קרח והוקי רולר. 
  • פאבל (פשה) לוין הוא המנהל המקצועי של One Ice Group, בעברו היה ספורטאי מקצועי בלטביה, ועם עלייתו לישראל היה בין מייסדי ענף ההוקי רולר בארץ, כשהקים את “בית הספר להוקי קרח ורולר” בשנת 1995.  בית הספר משתתף בטורנירים בינלאומיים של האיגוד הבינלאומי לרולר הוקי בכדור, וקבוצותיו מדורגות בעילית האירופאית, ובין השגיו מספר זכיות במקום הראשון והשני בגביע האירופי לקבוצות. הקבוצות בהדרכתו זוכות באופן קבוע באליפויות ישראל בהוקי, והוא נחשב למאמן המוביל בישראל בתחום.

פרוייקט הדגל של הקבוצה, הוא הקמתה של זירת קרח חדשה שעומדת בסטנדרטים של ליגת ההוקי הטובה בעולם, ה-NHL, ותהיה מרכז לפעלויות הוקי קרח והחלקה אומנותית- OneIce Arena ,

הארנה המשתרעת על פני כ-5000 מ"ר באזור התעשייה של מושב תנובות (10 ק"מ מזרחית לנתניה בסמוך לכפר יונה בדרך המובילה לכביש 6), כוללת שני מגרשי החלקה, המרכזי עומד כאמור בתקנים הבינלאומיים המחמירים של תחרויות ההחלקה ושל ליגת ההוקי, ולצדו מגרש נוסף שישמש לאימונים. במגרש המרכזי מוקם יציע שיוכל להכיל כ-1500 צופים. בארנה יפתחו גם בית קפה, חנות ייעודית למכירת ציוד החלקה והוקי, חדרי כושר, סטודיו לאימונים ועוד.

הארנה שכדוגמתה אין בישראל נבנית בסטנדרטים בינלאומיים מחמירים, כאשר מלבד משטח ההחלקה, תכיל גם מערכת המולטימדיה מתקדמת, אמצעי שידור לטלוויזיה, חדרי ההלבשה לספורטאים ולשופטים, חדרי תקשורת ועוד.